poniedziałek, 22 grudnia 2014

Ćwiczenie: List do św. Mikołaja


Nie jestem z tych, którzy upajają się swoją wielkością, gdy jej nie ma. Jestem świadoma, że niewiele osób znalazło już mojego bloga. Jednak tym, którzy tu wstąpili serdecznie gratuluję. Otóż, czytając ten wpis i wykonując poniżej opisane ćwiczenie możecie podarować sobie najlepszy prezent pod choinkę – rozwój osobisty.


Ćwiczenie pochodzi od mojego znajomego, który jest psychologiem sportu. Polega na tym, aby napisać list do św. Mikołaja. Zazwyczaj pisało się w tym liście, co chciałoby się dostać na święta. Tutaj zadanie opiera się na tym, aby wymienić jak najwięcej swoich zasług, rzeczy, z których jesteśmy dumni a które zrobiliśmy w 2014 roku. Znajdźcie jak najwięcej tych dobrych wydarzeń, które sprawiają, że należy Wam się prezent. Po wypisaniu wszystkiego warto przeczytać swoją listę „dlaczego powinienem dostać prezent”. Najlepiej na głos!

Zobaczcie, jak wartościowymi ludźmi jesteście!

Rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Spokoju ducha podczas przygotowań oraz rodzinnych spotkań, wstrzemięźliwości, aby żołądek nie cierpiał, oraz radości z każdej, nawet najmniejszej rzeczy, która Wam się przytrafi!

Następny wpis już w piątek!


Miłego wieczoru!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz