sobota, 13 sierpnia 2016

21 wyzwań na 21. urodziny!

Jakiś czas temu natknęłam się na informacje o #ChallengeRichard, czyli sześćdziesiąt pięć wyzwań Richarda Bransona na 65. urodziny.  Richard Branson jest miliarderem i biznesmenem, założycielem grupy Virgin. Wyzwania podsuwali mu internauci, a on z nieukrywaną przyjemnością je realizował. Inspirujące! 

Jednym z wyzwań Bransona było podanie 65 książek, które każdy w życiu przeczytać powinien. Możecie przeczytać o tym klikając TUTAJTak też narodził się mój pomysł na 21 wyzwań! W listopadzie będę świętowała urodziny i chciałabym, aby czas, który do nich pozostał był czasem pełnym rozwoju, radości, nowości i… ciągłego wychodzenia ze swojej strefy komfortu. W zeszłym roku zrobiłam podsumowanie 20 lat życia (aby zobaczyć kliknij TUTAJ), teraz czas na WYZWANIA!

Wyzwania będę realizowała w okresie od 1 września do 30 listopada br., a raporty z „polwa bitwy” będę wrzucała na Marchewkowego Instagrama (@lovepluscarrots) oznaczając je tagiem #carrotchallenge2016.

Jednak nie chcę tego robić sama! Pragnę zaprosić Was – wszystkich czytelników bloga, a także moich wspaniałych znajomych i rodzinę do podsuwania pomysłów na jubileuszowe wyzwania w komentarzu do tego wpisu, w komentarzach na Facebooku , Instagramie (nie zapomnij oznaczyć swojej propozycji tagiem  #carrotchallenge2016, aby mogła go szybko znaleźć) i w wiadomościach prywatnych.


Żeby zachęcić Was jeszcze bardziej, proponuję konkurs z nagrodami! Trzy osoby, które postawią przede mną najciekawsze wyzwania otrzymają specjalnie wybrane książki-niespodzianki! Swoje pomysły możecie zgłaszać do 28 sierpnia br., a listę wybranych wyzwań i zwycięzców opublikuje 31 sierpnia br. Szczegółowy regulamin poniżej.

Wierzę, że mnie zaskoczycie, przestraszycie 
i sprawicie, że będę pękała ze śmiechu czytając Wasze propozycje wyzwań!
Czas... START!Regulamin konkursu
"21 wyzwań na 21.urodziny"


 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Love+Carrots (www.aleksanradaromska.pl), Aleksandra Radomska, zwana dalej AUTORKĄ, która również jest fundatorem nagród. Z Autorką można kontaktować się za pośrednictwem maila, pisząc na adres: aleksandramaraiaradomska@gmail.com
 2. Konkurs trwa od 13 do 28 sierpnia br. do godz. 20:00
 3. Zadaniem konkursowym jest podanie jednego lub więcej wyzwań, zadań, które Autorka mogłaby zrealizować w okresie od 1 września do 31 listopada w ramach świętowania 21. urodzin.
 4. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która polubiła fanpage Love+Carrots, znajdujący się pod adresem: https://www.facebook.com/Lovepluscarrots/
 5. Swoje propozycje wyzwań można podawać jako komentarze pod powyższym wpisem na blogu Love+Carrots, jako komnetarze na fanpage;u podanym w powyższym podpunkcie oraz jako komentarze na Instagramie(https://www.instagram.com/lovepluscarrots/) oznaczone tagiem #carrotchallenge2016 (tag wymagany jedynie na Instagramie). Osoba, chcąca wziąć udział w konkursie może również wysłać wiadomość prywatną na fanpage'u Love+Carrots lub drogą mailową na agres: aleksandramariaradomska@gmail.com
 6. Wygrywają 3 osoby, które podsuną najciekawsze wyzwania.
 7. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na blogu Love+Carrots, którego adres podano w pt. 1 dnia 31 sierpnia br. Zwycięzców wybiera Autorka i zastrzega sobie prawo do braku obowiązku uzasadniania swojego wyboru.
 8. Nagrodami w konkursie są książki-niespodzianki wybrane przez Autorkę. Nagrody nie mają podziału na I, II i III miejsce, są równoważne.
 9. Autorka zastrzega brak możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną, brak możliwości przenoszenia nagrody na kogoś innego
 10. Uczestnik konkursu odpowiada za dostarczenie stosownych danych ( adres do wysyłki) w razie wygranej w konkursie w wiadomości drogą mailową na adres podany w pt. 1 w ciągu 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców
 11. Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin konkursu i oświadczasz, że prawa autorskie (Twoja propozycja wyzwania) zostaje przeniesiona na osobę Autorki.
 12. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz